10 نکته برای سلامتی غذا

وقتی از من می خواهند برای غذا خوردن با دوستان و خانواده ام بیرون بروم همیشه کمی مضطرب می شوم. کسانی که اهداف دقیق تغذیه ای و سلامتی دارند احتمالاً می توانند با این استرس ارتباط برقرار کنند. با این حال ، بیرون رفتن برای غذا خوردن لزوماً به این معنی نیست که محکوم به سقوط از واگن هستید. امروز ، من می خواهم نکاتی را در مورد نحوه انتخاب سالم هنگام رستوران بیان کنم ، زیرا بله ، شما شایسته اجتماعی بودن و گذراندن اوقات خوش با دوستان هستید! شما می توانید بهترین های هر دو جهان را داشته باشید.

1.) کنترل قسمت را تمرین کنید

اندازه بخشهای رستوران کاملاً مضحک است ، و نخوردن فیزیکی همه چیزهایی که در بشقاب ما قرار دارد بسیار سخت خواهد بود. در واقع ، اکثر بخشها مناسب تغذیه 2-3 نفر به جای فقط یک نفر هستند. به همین دلیل بسیار مهم است که در مورد مقدار غذایی که دقیقاً در مقابل شماست هوشیار باشید. یک قاعده عالی این است که فقط نیمی از غذاهایی را که در بشقاب شما سرو می شود بخورید یا به جای یک غذای اصلی یک پیش غذا سفارش دهید.

2.) انتخاب بسیاری از سبزیجات

هرگز نمی توانید بیش از حد سبزیجات بخورید !! پیشخدمتی را انتخاب کنید که تا حد پر از سبزیجات پر شود. بعنوان مثال می توان به اسكلت های مخصوص صبحانه سبزیجات ، سالادها ، فاجیتاها ، نان های تخت سبزیجات ، مرغ حاوی سبزیجات یا املت اشاره كرد. سبزیجات پر از فیبر هستند و همچنین قند خون ما را پایین می آورند ، بنابراین احتمال اینکه بخواهیم غذاهای خوشمزه و پر کالری را بپذیریم کمتر است.

3.) قبل از اینکه برای خوردن غذا بیرون بروید ، چیزی با پروتئین بالا میل کنید

قبل از اینکه بیرون بیایم ، دوست دارم قبل از ملاقات با دوستانم ، مقداری پروتئین بالا بخورم. به این ترتیب ، وقتی در رستوران هستم گرسنه نمی مانم. بنابراین من کمتر احتمال دارد که چیزی ناسالم از منو سفارش دهم و در دید ساده اشتباه بخورم. این ترفند واقعاً به من کمک کرده است که کنترل بخش خود را تمرین کنم! میان وعده های پر از پروتئین مورد علاقه من شامل سفیده تخم مرغ آب پز ، میله های پروتئینی یا لرزش پروتئین است. این میان وعده های آسان و کم کالری هستند که بسیار سیرکننده هستند.

4.) قبل از سرو غذا ، یک لیوان آب بنوشید

این نکته جالب دیگری است که به شما کمک می کند تا در کنترل کنترل قسمت بسیار کمک کنید. آب شما را پر می کند و ذهن شما را فریب می دهد تا باور کند که شما سیرتر از آنچه که هستید واقعی هستید. همچنین ، این فقط یک قانون کلی است که باید قبل از هر وعده غذایی یک لیوان آب بنوشید.

مقالات مرتبط

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *