ارکان اصلی محصولات نوآورانه صنعت توریسم

رقابت‌پذیری و تاب‌آوری
رقابت‌پذیری و تاب‌آوری دستاورد انقلاب صنعتی چهارم
آگوست 15, 2021
خلاصه‌‎ای از امور مالی شرکتی (مروری بر صنعت مالی شرکتی)
آگوست 23, 2021
نمایش همه

ارکان اصلی محصولات نوآورانه صنعت توریسم

امروزه نمایندگان، کارآفرینان و شرکت‎‌های مدیریتی متقاعد شده‌‎اند صنعت توریسم و گردشگری نیازمند نوآوری و خلاقیت بیشتر در عرصه رقابت با هدف کسب سود بیشتر است. بد نیست بدانید صنعت گردشگری از نظر اقتصادی و پویایی موتور حرکت اصلی جامعه است. به همین علت، پیگیری توسعه و تغییر مداوم در حوزه گردشگری بسیار سودمند و ضروری است. به این ترتیب، داشتن خلاقیت و نوآوری در صنعت توریسم با نتایج مثبت فراوانی همراه خواهد بود.

پایداری در ذهن

صنعت گردشگری و توریسم بیش از اینکه یک هوس و لذت آنی باشد یک مسئولیت مهم است. افراد فعال در این حوزه می‎‌توانند با استفاده از  زیستگاه‎‌ها، فرهنگ و مردم خود نکاتی جذاب و عالی برای مسافران خلق کنند. به لطف این موفقیت در عرصه صنعتگری زمان آن رسیده که این صنعت به پایداری بیشتری دست یابد. در ضمن، می‎‌توان از روش‎‌های مختلفی همچون خلق چشم‌اندازهای جالب و اقامتگاه جذاب در فضای باز، استفاده از قابلیت‎‌های محیط زیست محلی و… برای خلق این پایداری هم بهره برد.

برنامه‌‎های موبایل

امروزه تک تک انسان‎ها در جیب یا کیف خود یک تلفن همراه هوشمند دارند که از آن برای جستجو در گوگل، استفاده از برنامه‎‌های هوشمند و یا گشت‌و‌گذار در شبکه‎‌های اجتماعی استفاده می‎‌کنند. این وسیله می‎‌تواند جز یکی از ابزارهای کارآمد برای ایجاد تغییر خلاقانه در صنعت توریسم و گردشگری باشد. در گذشته از تلفن‎‌های همراه به عنوان ابزاری برای یافتن مقاصد سفر استفاده می‎‌شده است. اما اگر از آنها برای یافتن مسیر هم استفاده نشود جز ابزارهای کارآمد و موثر دنیای امروز هستند. اگر می‎‌خواهید از برنامه‎‌های موبایل به عنوان یکی از برنامه‎‌های کاربردی صنعت گردشگری استفاده کنید، می‎‌توانید از طریق خلق محتوای جدید و جذاب افراد را به استفاده از موبایل بیش از گذشته ترغیب نمایید.

تجربه‌‎ای متفاوت

در دنیای امروز مسافران با هدف دستیابی به تجارب منحصر به فرد و استفاده از خدماتی فراتر از شرکت‎‌های مسافرتی دیگر با کمپانی‎‌های گردشگری همراه می‎‌شوند. این مسئله به فعالیت‎‌های مجازی یا همه جانبه که بعداً می‎‌توان از آنها در زندگی واقعی هم کسب تجربه کرد، می‌‎پردازد. به کمک فناوری‎‌های جدید می‎‌توان از سفر لذت بیشتری برده و آسانتر سفر کرد. در نهایت، این مسئله باعث افزایش رضایت مسافران و توسعه صنعت توریسم و گردشگری کشورها می‎‌شود.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *