دوره عالی مدیریت کسب‌وکارهای صنعت سلامت (دوره دوم)

در زمانه‌ای که بازارها هر روز محصولات و خدمات متفاوتی را طلب کرده و تکنولوژی‌ها با سرعتی باورنکردی پیشرفت می‌کنند، سازمان‌ها برای بقا و رشد خود چاره‌ای جز نوآوری ندارند. صعود به قله‌های کسب‌وکار، بیش از هر زمان دیگری در گرو توان نوآوری است. اما سازمان‌ها چگونه نوآور می‌شوند؟ این ويژگی ارزشمند سازمانی چگونه ایجاد و تقویت می‌شود؟ برای نوآور شدن باید از کجا شروع کرد؟ و در چه مسیری حرکت کرد؟ چه کارهایی را انجام داد؟ چه افکاری را کنار گذاشت؟

مدرسه کسب و کار تکاپو، مشترک میان اتاق بازرگانی تهران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر، برای نخستین بار در ایران، دوره‌ای جامع برای توانمندسازی شرکت‌ها برای نوآوری اجرا خواهد کرد.
افزایش سطح آگاهی شرکت‌کنندگان در مورد فرایند صادرات محصول یا خدمت، توانمندسازی کارآفرینان برای طراحی ساختار و برنامه صادراتی و فعالیت در عرصه بین‌الملل، و کمک به یافتن پارتنر مناسب برای صادرات محصول یا خدمت صادراتی، از دلایل برگزاری این دوره محسوب می‌شود.مدرسه کسب و کار تکاپو، در نقش اولین مدرسه نسل چهارم برای کمک به توانمندسازی اکوسیستم صنعت سلامت کشور با تشکیل اتاق فکر سلامت و نیازسنجی متناسب در این حوزه در قدم نخست، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی جامع مدیریت برای مدیران کسب و کارهای صنعت سلامت و همچنین ارائه خدمات مربی‌گری توسط مجرب‌ترین و با سابقه‌ترین مدیران این عرصه نموده است.