معرفی سخنرانان دوره عالی شهرهوشمند

سخنرانان دوره عالی شهرهوشمند، علاوه بر مباحث پایه شهرهوشمند، به بررسی تحولات و روندهای هوشمندسازی در دنیای امروز می‌پردازند و تجارب خود را از پروژه‌های داخلی و بین‌المللی هوشمندسازی در شهرها بیان می‌کنند.

دکتر محمدسعید ایزدی، سیاستمدار، شهرساز، معمار، استاد دانشگاه و از صاحب‌نظران برجسته حوزه شهرسازی و معماری هستند. ایشان در نقش معاون سابق وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سابق شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران، تدوین و پیشبرد سیاست‌ها و طرح و برنامه‌های متعددی را که نیازمند توافق کنشگران از نهادهای مختلف و رشته‌ها و دیدگاه‌های گوناگون بوده‌است راهبری کرده‌اند.

دکتر ایزدی در دوره عالی شهرهوشمند از سیاست‌گذاری و قانون‌گذاری در حوزه‌های بین رشته‌ای و دارای چند متولی مانند حوزه شهر هوشمند سخن خواهند گفت و تجربیات خود را با شرکت‌کنندگان به اشتراک می‌گذارند.

از شما دعوت می‌‏شود در دوره عالی شهرهوشمند، با حضور دکتر محمدسعید ایزدی با ما همراه باشید:

دوره عالی «شهر هوشمند: از نیازسنجی تا پیاده‏‌سازی» در پاسخگویی به نیاز شهرها برای حل مسائل و مشکلات خود، برای پاسخگویی به نیازهای نسل حاضرو افزایش ظرفیت شهر برای میزبانی از نسل آتی، با کمک فعالان این حوزه، سیاست‏‌گذاران، برنامه‌‏ریزان، مشاوران و مدیران پروژه‌‏های هوشمندسازی در کشور و در اروپا و امریکای شمالی تدوین شده‌‏است.

هدف دوره این است تا بستری را برای آشنایی، گفتگو و تبادل تجربه بین سیاست‌‏گذاران، مدیران و مشاوران و علاقه‏‌مندان این حوزه از بخش‌های مختلف شهرسازی، فناوری، انرژی، مخابرات، سرمایه‌‏گذاری در داخل کشور و همتایان آنها در فضای بین‌‏الملل فراهم آورد و هوشمندسازی شهر در کشور را تسهیل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی  دوره عالی شهر هوشمند مراجعه کنید.

مقالات مرتبط

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *