فائزه رستمی مدیر پروژه دوره عالی شهر هوشمند

فائزه رستمی، مسئول دوره شهر هوشمند مدرسه کسب‌وکار تکاپو
با توجه به دغدغه‌های امروز در شهرها و مشکلاتی که روز به روز بحرانی‌تر می‌شوند، مدرسه تکاپو در این دوره‌ آموزشی مسیری را تدوین می‌کند که شهرهای جهان برای پیش‏‌بینی و حل مشکلات خود اتخاذ کرده‌اند. در این دوره برآنیم تا در کنار متخصصان و صاحب‌نظران داخلی و خارجی به گپ‌‍وگفت، انتقال تجربه و آموزش مسیر هوشمندسازی شهرها بنشینیم.

رشد سریع شهرها و توسعه کالبدی آن موجب بروز بحران‌های مختلف در زندگی شهری شده، شهرها که روزی عامل تعلق خاطر و دلبستگی شهروندان بودند به دلیل مسائل و مشکلات متفاوتی که پیش روی خود دارند، نتوانستند رضایت ساکنان خود را جلب کنند. مدرسه کسب‌‌وکار تکاپو در حال تهیه دوره‌ای کاربردی با مشارکت متخصصین این حوزه است تا علاوه بر آشنایی با سطوح مختلف هوشمندسازی، به اشتراک تجربه در این خصوص بپردازد، تا با بررسی موضوعات و مسائل و چالش‌های پیش روی شهرها در این خصوص، بتوان جریان زندگی را دوباره در شهر جاری ساخت. ازهمه سیاست‌گذاران و برنامه‌ریزان شهری، تصمیم‌سازان، تصمیم‌گیران، مسئولان و مدیران بخش‌های مرتبط با زیرساخت‌های شهری و همه دغدغه‌مندان شهر دعوت می‌شود تا در این تکاپو همراه ما باشند.

دوره عالی شهر هوشمند: از نیازسنجی تا پیاده‌سازی، در راستای هموارسازی مسیر هوشمندسازی سعی دارد تا بستری را برای آشنایی، گفت‌وگو و تبادل تجربه بین سیاست‏‌گذاران، مدیران و مشاوران و علاقه‏‌مندان این حوزه از بخش‌های مختلف شهرسازی، فناوری، انرژی، مخابرات، سرمایه‌‏گذاری در داخل کشور و همتایان آنها در فضای بین‌‏الملل فراهم آورد.

[aparat id=’srayY’]

مقالات مرتبط

پیام‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *